התקשרו עכשיו: 04-6210510

avivpirzul@gmail.com

חברתנו גאה להעמיד לרשות לקוחותיה קשת רחבה של מוצרי פרזול משובחים, המיוצרים על ידי חברות מובילות ומוכרות בישראל ובעולם. מתוך המלאי העשיר יכול כל אחד לאתר מוצרי פרזול המתאימים לסגנון מועדף, לצרכים הפרקטיים ולמסגרת התקציב. הינכם מוזמנים לעיין בגלריה שבאתר ולהגיע לאולם התצוגה על מנת להתרשם ממגוון המוצרים לריהוט ולמטבחים, וכדי לקבל תמיכה מקצועית לבחירה חכמה ונכונה.

 

מוצרי פרזול לרהיטים ומטבחים בקריות

כאמור, ברשותנו מגוון רחב של מוצרים המוצעים ללקוחות פרטיים, סיטונאים ומקצועיים במחירים נוחים:

  • מגירות – שלל מגירות של חברת Grass המספקות מענה לכל צורך במטבח מהפן האסטטי והפרקטי כאחד, לרבות מגירות זכוכית וגלריה, המגיעות כולן עם אחריות ארוכת טווח.
  • מתקני קלפות – אנו מחזיקים במתקנים המספקים את כל הפתרונות היעילים לפתיחה קלה וסגירה שקטה, לרבות עם דלתות זכוכית, אלומיניום ועץ, ומתקנים למיקרוגל.
  • רגליים – מלאי גדול ואיכותי של רגליים למיטות, ספות, מטבחים וכל סוגי השימוש. מדובר ברגליים העשויות משלל חומרי גלם לרבות אלומיניום ועץ, המגיעות עם ציפויי ניקל ונירוסטה.
  • דלתות הזזה – דלתות חוץ ופנים מעוצבות מזכוכית ועץ, כולל אפשרות להזמנה אישית דרך חברתנו מבחינת גודל, משקל, חומר גלם, דגם וכדומה. בנוסף, אצלנו תוכלו למצוא את כל הפתרונות למנגנוני סגירה ופתיחה מתקדמים.
  • צירים – אנו מוכרים ומשווקים צירים של החברות המובילות בעולם ובישראל, לרבות צירי טריקה שקטה, צירים מתכווננים, משוכללים וכל הפיתוחים המתקדמים שקיימים בשוק.

 

הזמנת מוצרי פרזול לרהיטים ומטבחים בחיפה והקריות

לביצוע הזמנות ולקבלת מידע נוסף על מוצרי פרזול לרהיטים ומטבחים בצפון, פנו אל חברת אביב פרזול הצפון בע"מ דרך דף צור קשר באתר, או בטלפון 04-6210510

אביב פרזול הצפון בע"מ
המחלקה לפרזול ועצים בצפון בחיפה ובקריות
אזור תעשייה קרית ביאליק רחוב החרושת 40
אנא התקשרו לפרטים ולשאלות! לא בשבתות (ובחגים)
טלפון: 04-6210510

avivpirzul@gmail.com

שיווק מוצרי פירזול, עצים ולבידים למכירה בקריות