התקשרו עכשיו: 04-6210510

avivpirzul@gmail.com

חברת אביב פרזול הצפון בע"מ מוכרת, מייבאת ומשווקת מוצרי פרזול משלימים לבית, ביניהם סלים נשלפים מניקל, קולבים לארונות ולבגדים (סרווטו), עגלות בקבוקים, מתקני נעליים ועוד. מהמלאי העשיר שלנו יכולים לקוחות פרטיים ומקצועיים למצוא את המוצרים המתאימים לצרכיהם, ולהגיע להתאמה מושלמת מבחינה פרקטית ואסטטית. אכן, מדובר במוצרים שנותנים את הטאץ' האחרון והחשוב לבית, ובתוך כך מספקים סביבת מחייה נוחה ויעילה. אנו מביאים ומייבאים אותם מחברות מובילות בארץ ובחו"ל, ומשווקים ללקוחותינו במחירים נוחים ותחרותיים.

 

טיפים לבחירת מוצרי פרזול משלים בצפון

לאור ניסיון עשיר במכירת מוצרי פרזול משלים בקריות, בחיפה ובכל אזור הצפון, ראינו לנכון להביא בפניכם מספר המלצות לבחירה נכונה וחכמה:

 

  • סגנון העיצוב בביתכם – ישנה קשת רחבה של מוצרי פרזול משלים המעניקים פתרונות מתקדמים ויפים. בין היתר, ישנם מוצרים בסגנון וינטאג', כפרי, מודרני-מינימליסטי, והמון אפשרויות לגימורים, גוונים וחומרי גלם נוספים המשולבים במוצר. לכן, חשוב לתכנן את הרכישה תוך התאמה לסגנון הבית כך שהמוצרים ישתלבו בו באופן הרמוני – בין אם במובלט ובהדגשה או באופן סמוי.
  • יעילות – המטרה המרכזית של מרבית מוצרי הפרזול היא לספק פתרון נוח, נגיש ויעיל בין אם מדובר במדף, סל נשלף, עגלה או קולב. לכן, מומלץ לבחון היטב את צרכים הספציפיים של דיירי הבית וכן את החדר המסוים – כגון חדר עבודה, מטבח, שינה או אמבט, וזאת על מנת שישתלבו היטב מבחינת מיקום, גודל, פונקציות וצורה.
  • רכישה מחברה אמינה – אנו ממליצים לרכוש מוצרי פרזול משלים בקריות אך ורק מחברה המתמחה באפן בלעדי בתחום זה. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם זוכים למוצר איכותי ואמין, שיעבוד באופן שקט וחלק וישרת אתכם לאורך שנים רבות.

 

להזמנות ויעוץ מקצועי

לביצוע הזמנות של מוצרי פרזול משלים בחיפה והקריות, ולקבלת ייעוץ מקצועי וליווי אישי בבחירתם, הגיעו לאולם התצוגה של חברתנו בקרית ביאליק. לחילופין, ניתן לפנות אל נציגינו בטלפון 04-6210510  ואנו נשמח לספק מענה לכל שאלה ובקשה.

אביב פרזול הצפון בע"מ
המחלקה לפרזול ועצים בצפון בחיפה ובקריות
אזור תעשייה קרית ביאליק רחוב החרושת 40
אנא התקשרו לפרטים ולשאלות! לא בשבתות (ובחגים)
טלפון: 04-6210510

avivpirzul@gmail.com

שיווק מוצרי פירזול, עצים ולבידים למכירה בקריות